Hizmetlerimiz

Medihairege Olarak Bünyemizde Verdiğimiz Tüm Hizmetlerimizi İnceleyin

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç dökülmesi veya kellik sorunu yaşayan bireyler için kalıcı ve doğal sonuçlar elde etmeyi amaçlayan cerrahi bir işlemdir.

Kaş Ekimi

Kaşlar, yüzün ifadesini belirleyen önemli bir özelliktir. Doğal sebeplerden ya da bazı tıbbi durumlar nedeniyle kaşların seyrek olması veya tamamen yok olması, kişinin görünümünü etkileyebilir

Sakal Ekimi

Güçlü ve gür sakallar, erkekler için maskülen bir görünümün sembolüdür. Ancak, genetik faktörler, hormonal değişiklikler veya tıbbi durumlar nedeniyle bazı erkeklerde sakal büyümesi zayıf veya düzensiz olabilir.

Mezoterapi

Mezoterapi, cilt ve saç sağlığını iyileştirmek, saç dökülmesini durdurmak ve saçın yeniden büyümesini teşvik etmek için kullanılan etkili bir tedavi yöntemidir.

PRP

PRP, kişinin kendi kanından elde edilen plateletlerin zenginleştirilmiş bir çözelti olarak cilt veya saç derisine enjekte edilmesini içeren yenileyici bir tedavi yöntemidir.

Kadın Saç Ekimi

Saç dökülmesi sadece erkeklerin değil, kadınların da karşılaşabileceği bir sorundur ve kişinin görünümünü ve özgüvenini etkileyebilir.

Medihairege olarak 15 yılı aşkın tecrübemiz ile artık Ege deyiz.

© 2024 Created with DAGS 

Sohbete Başla
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Medihairege
Merhaba!
Nasıl Yardımcı Olabiliriz